W dniu 30 sierpnia 2019 r. odbyły się XVII Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Izby Komorniczej w Katowicach.  Zawody odbyły się w Kole Łowieckim "Knieja" pod bacznym okiem łowczego Pana Henryka Sojki - Sędziego Głównego Zawodów.

W wyniku ostrej rywalizacji wśród Pań I miejsce zajęła Natalia Kublin-Głupczyk - asesor komorniczy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Rafała Łyszczka, II miejsce Patrycja Galocz - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pszczynie oraz III miejsce Laura Janas-Czopnik -pracownik  kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Rafała Łyszczka.

Wśród Panów najlepsi okazali się na I miejscu Piotr Weiss - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu, II miejsce  Grzegorz Chmura-  emerytowany Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej, III miejsce Marcin Wyciślik - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach.

Zdobywcy najlepszych miejsc otrzymali dyplomy i wspaniałe puchary. Wszyscy pozostali uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w zawodach.

Gospodarze Koła Łowieckiego zadbali nie tylko o sprawny przebieg zawodów ale również zaserwowali uczestnikom zawodów dania myśliwskie. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich uczestników zachęcamy do startu w zawodach w przyszłym roku.

teren1

Mistrzowie1