W dniu 7 września 2018 r. odbyły się XVI Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Izby Komorniczej w Katowicach.  Zawody odbyły się w Kole Łowieckim "Knieja" pod bacznym okiem łowczego Pana Henryka Sojki - Sędziego Głównego Zawodów.

W wyniku ostrej rywalizacji wśród Pań I miejsce zajęła Marta Wolna-Dreksler - asesor komorniczy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Grzegorza Chmury, II miejsce Agnieszka Jeglorz - asesor komorniczy w kancelarii Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach Marcina Zdunka oraz III miejsce Katarzyna Stychno -asesor komorniczy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Przemysława Różyckiego.

Wśród Panów najlepsi okazali się na I miejscu Dariusz Graca - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich, II miejsce  Przemysław Różycki-  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej, III miejsce Marcin Zdunek - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach.

Zdobywcy najlepszych miejsc otrzymali dyplomy i wspaniałe puchary. Wszyscy pozostali uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w zawodach.

Gospodarze Koła Łowieckiego zadbali nie tylko o sprawny przebieg zawodów ale również zaserwowali uczestnikom zawodów dania myśliwskie. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich uczestników zachęcamy do startu w zawodach w przyszłym roku.

puchary 2018

IMG-20180908-WA0059